Placed Student

Balaji Kandgule

Placed: Vaibhav Industry

Designation: Mechanical Design Engineer

Nikhil Gaikwad

Placed: Laxmi Steel Industry

Designation: Solidwork Design Engineer

Tushar Sapkal

Placed: Concept Asia Pharma Machines And Technology

Designation: Design Engineer

Anurag Bhikule

Placed: Envision Integrated Services Pvt Ltd

Designation: Jr Design Engineer

Krishna Kesle

Placed: E Commerce Company

Designation: Data Entry Operator or Accountant

Abhishek Sabne

Placed: L and T Technology Services

Designation: Trainee Engineer

Pratik Yadav

Placed: Wipro Ltd

Designation: Software Engineer

Saloni Koyalwar

Placed: TCS

Designation: A S E Trainee

Vikrant Labde

Placed: STL Technology Ltd

Designation: Finanace Associated

Sanket Dugam

Placed: Sanjeev Auto Parts Manufacturing Pvt Ltd

Designation: New Product Development Engineer

Tejas Kotur

Placed: MAN Energy Solutions India Pvt Ltd

Designation: CADD Engineer

Nilesh Chitode

Placed: Neuton Auto Pvt Ltd

Designation: Jr Design Engineer

Adinath Doiphode

Placed: Adtech Engineering

Designation: Design Engineer

Rutvik Dhawalanpure

Placed: E Agrocare Machinery and Equipment

Designation: Design Engineer

Dhiraj Chame

Placed: Tata Consultancy Services

Designation: Graduate Trainee

Pranoti Yadav

Placed: Wipro

Designation: Software Engineer

Akshata Chitkote

Placed: Aditya Green Energy Pvt Ltd

Designation: Design Engineer

Ranjeet Padol

Placed: Raviraj and Associates

Designation: CEO

Utteshwar Anjan

Placed: Genesys Laser Pvt Ltd

Designation: Design Engineer

Sundar Kaspate

Placed: IAS And ASSOCIATE Aurangabad

Designation: CAD Engineer

Rupesh Misalkar

Placed: Elemechtron Engineering

Designation: Design Engineer

Anuja Kasale

Placed: Bharati & Gitte Construction company

Designation: Site Engineer

Nihal Ahmed Mahemudmiya Deshmukh

Placed: IAS And ASSOCIATE Aurangabad

Designation: CAD Design Engineer

Varad Santosh Thakre

Placed: Avneesh Engineering Aurangabad

Designation: Design Drafter

Shubham Sudhakar Dange

Placed: Avneesh Engineering Aurangabad

Designation: Design Engineer

Adil Shaikh

Placed: Spaze Vision Pune

Designation: MEP Modeller Intern

Rushikesh Chandrakant Sangle

Placed: Expert Global Solution Aurangabad

Designation: Technical illustrator

Piyush Pramod Arora

Placed: SK Gosavi Pvt Ltd

Designation: Site Engineer

Vaishali Rathod

Placed: Balaji Group of Construction

Designation: Jr CAD Engineer

Momin Mohd Adnan

Placed: Raj Technology waluj Auranagabad

Designation: Design Engineer

Sagar Lone

Placed: Pawan Precision Pvt Ltd

Designation: Design Engineer

Pravin Sahebrao Kharat

Placed: Swami Samarth Jr college of science Jambhora

Designation: Laboratoty Assistance

Aarti Manik Bansod

Placed: PVG Technology Pune

Designation: Electronic Design Engineer

Milind Sharad Wani

Placed: White Bear Refrigeration India Pvt Ltd

Designation: Design Engineer

Rishikesh Pawar

Placed: Ishnavi Tech Chh Sambhaji Nagar

Designation: Design Engineer

Abhijeet Petras Salve

Placed: Shree Ganesh Press Coat Pvt Ltd

Designation: Design Engineer

Jayesh Sunil Patil

Placed: P J Valves Pvt LTD Pune

Designation: Design Engineer

Priya Ramrao Jadhav

Placed: Spotware Software Bangalore

Designation: Software Developer

Aishwarya Shrikhande

Placed: Adani Electricity Mumbai Ltd

Designation: Graduate Engineer Trainee

Mohammad Aoun Baig

Placed: Shree Ganesh Press and Coat Pvt. Ltd.

Designation: Design Engineer

Khan Shabaz Rizwan

Placed: Automatic Systems

Designation: Design Engineer

Prasad Rajendra Annadate

Placed: Ishnavi tech vadgaon kolhati

Designation: Design Engineer

Manoj Mhaske

Placed: Ishnavi Tech Chh Sambhaji Nagar

Designation: Design Engineer

Vaishnavi Gawali

Placed: Adani Electricity Pvt Ltd

Designation: Graduate Engineer Trainee

Vaibhav Kukde

Placed: FIT Pvt Ltd Aurangabad

Designation: Quality Engineer

Vikas Pawar

Placed: aPLS Web Development

Designation: Web Developer

Tejas Mahesh Salve

Placed: aPLS web development

Designation: Web Developer

Rohit Sagar Dargu

Placed: Prima Think Technology Pvt Ltd

Designation: Intern Web Developer

Samir Ismail Shaikh

Placed: Prima Think Technologies Pvt Ltd Amravati

Designation: Front End Developer

Pragati Navnath Dhaware

Placed: Prima Think Technologies Pvt Ltd Amravati

Designation: Web Developer Intern

Asif Tamboli

Placed: Prima Think Technologies Pvt Ltd Amravati

Designation: Front End Developer

Aditya Rithe

Placed: Prima Think Technologies Pvt Ltd Amravati

Designation: Web Developer Intern

Shubham Ashok Bodhare

Placed: Prima Think Technology Pvt Ltd

Designation: Python Developer

Munib Shaikh

Placed: Prima Think Technology Pvt Ltd

Designation: Intern Python Developer

Avinash Rangari

Placed: Prima Think Technology Pvt Ltd

Designation: Python Developer

Ajinkya Pramod Darkase

Placed: Prima Think Technology Pvt Ltd

Designation: Python Developer

Lalit Patil

Placed: Tara Tools Pvt Ltd Pune

Designation: Design Engineer Trainee

Utkarsha Patil

Placed: Technosys Equipment Pvt Ltd

Designation: Design Engineer

Saurabh Joshi

Placed: Fores Elstomech Pvt Ltd Waluj

Designation: Assistant Engineer Development Testing

Pramod Kondule

Placed: Prima Think Technology Pvt Ltd

Designation: Web Developer

Younus Afif Basravi

Placed: GranuAqua Tanks pvt Ltd.

Designation: Design Engineer